Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.
wtorek, 30 maja 2017
150 dzień roku,
Dzisiaj są imieniny Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama
Rozkład PKP     |     Rozkład PKS     |     Rozkład LOT     |     Kursy walut     |     Giełda     |     Lotto     |     Pogoda     |     
Starostwo Powiatowe w Sejnach
ul.1 Maja 1,16-500 Sejny
Tel.: +48875173910
E-mail: biuro@powiat.sejny.pl
strona: www.powiat.sejny.pl
Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.
Znajdujesz się w: Strona główna / Organy Powiatu / Rada Powiatu
Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.
Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.

Rada Powiatu

 

Skład osobowy Rady Powiatu Sejneńskiego - V kadencja

 

1. Alszko Piotr Franciszek - Starosta, piotr.alszko@powiat.sejny.pl
 
2. Witkowski Romuald - Wicestarosta, romuald.witkowski@powiat.sejny.pl
 
3. Wysocka Alicja - Członek zarządu, alicja.wysocka@powiat.sejny.pl
 
4. Plesiewicz Maciej Tomasz - Członek zarządu, maciej.plesiewicz@powiat.sejny.pl
 
5. Kuklewicz Eugeniusz Stanisław - Członek zarządu, eugeniusz.kuklewicz@powiat.sejny.pl
 
6. Grzybowski Ryszard - Przewodniczący Rady, ryszard.grzybowski@powiat.sejny.pl
 
7. Baudzis Antoni - Wiceprzewodniczący Rady, antoni.baudzis@powiat.sejny.pl
 
8. Sławiński Rafał - Przewodniczący Komisji Budżetu i Finansów, rafal.slawinski@powiat.sejny.pl
 
9. Fidrych Lucyna - Przewodnicząca Komisji Oświaty, Zdrowia, Kultury, Leśnictwa i Rolnictwa, lucyna.fidrych@powiat.sejny.pl
 
10. Chmielewski Józef - Przewodniczący Komisji Rewizyjnej, jozef.chmielewski@powiat.sejny.pl
 
11. Czarniecki Mirosław, miroslaw.czarniecki@powiat.sejny.pl
 
12. Kwaterski Stanisław, stanisław.kwaterski@powiat.sejny.pl
 
13. Miszkiel Józef, jozef.miszkiel@powiat.sejny.pl
 
14. Stankiewicz Józef Ryszard, jozef.stankiewicz@powiat.sejny.pl
 
15. Szturgulewski Andrzej, andrzej.szturgulewski@powiat.sejny.pl

 

Starostwo Powiatowe w Sejnach,
Wydarzenia i działania od 1 grudnia 2014 r. do 30 listopada 2015 r.,
I rok kadencji 2014 - 2018 - prezentacja.

 

 

Starostwo Powiatowe w Sejnach
Cyfrowy Urząd
pomoc prawna
GIS Podlasie
Podlaski System Informacyjny e-Zdrowie
Platforma Edukacyjna
Poradniki z zakresu bezpieczeństwa
Poradniki - upały
Trasy Rowerowe w Polsce Wschodniej
pn wt śr czw pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8 Strona zgodna z WCAG 2.0 AA
projekt i hosting: INTERmedi@
zarządzane przez: CMS - SPI
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
x